vesti24.mk

Tag : телевизија

ЗАБАВА

Родители, заштитете го своето дете: Загрижувачко предупредување за последиците од гледањето на телевизија

admin
Ако вашето дете има помалку од пет години, треба да го заштитите од штетното влијание од малите екрани, предупредуваат американски научници. Додека многу студии се
ЗАБАВА

Гледал квиз на телевизија и направил голем гест: Кај една натпреварувачка забележал нешто што подоцна и го спасило животот

admin
Докторот Ерик Вот го воодушеви светот со својата постапка, тој спаси живот на една жена која ја видел на телевизија. Имено, тој после работа гледал
СВЕТ

(ВИДЕО) Најгледаните 120 секунди на ТВ: Дора презентираше временска прогноза сосема гола!

Ivana
Пред пет години се емитуваше временската прогноза која остана запаметена по голата водителка. Гледачите не ги интересираше многу какво ќе биде времето, туку внимателно следеа