vesti24.mk

Tag : тоалет

ЗАБАВА

Причината ќе ве шокира- еве зошто мажите 7 часа годишно поминуваат во тоалет

admin
Третина мажи признаваат дека бегаат во тоалетот како би добиле малку мир и тишина од нивните жени и деца. Резултатите од истражувањето покажуваат дека кратките...
ЗАБАВА КУЈНА

Се издава стан во центарот на Сент Луис, но овој детаљ ги згрози сите: Нема да верувате што има во кујната (ФОТО)

admin
Фотографиите од стан во државата Мисури последниве денови се шират на социјалните мрежи, но изгледа дека бизарниот распоред на мебел ги згрозите сите. Цената е...
Uncategorized

Истражување: Девојка покажа што навистина се крие во апаратите за сушење на рацете, после ова никогаш повеќе нема да ги употребувате

Ferad Aruc
Во денешно време речиси во секој тоалет постојат електрични машини за сушење на рацете во замена на старомодните салфетки. Сите ние ги употребуваме без да...
ЗАБАВА

Сакал тројка со с**си девојка и нејзината братучетка: Кога влегол во нивниот стан, се онесвестил од шок

Ferad Aruc
Кајл Барбер е професионален коцкар од Њукасл, а жените најчесто ги наоѓа преку апликација која им помагана странци да најдат девојки за секс. Меѓутоа, овојпат...