vesti24.mk

Tag : трансформација

ЗАБАВА

Плачевме за детето кое поради изгладнетост беше на работ на смртта: Денес е мал буцко кој ќе ви го стопли срцето (ФОТО)

admin
Неверојатната приказна и трансформацијата на малиот Рајан несомнено вчудоневидуваат. Малото детенце беше на работ на смртта пред три години, а денес е среќно дете згрижено
ЗАБАВА

КАКО ДА НЕ СТАНУВА ЗБОР ЗА ИСТАТА ЛИЧНОСТ: Беше најгрдата невеста во светот, а денеска од нејзиниот изглед ќе се шокирате (ФОТО+ВИДЕО)

admin
Пред 8 години свадбата на оваа Русинка беше главна тема, кога фотографија од венчавката протече во јавноста, а луѓето започнаа да ја навредуваат на лична
ЗАБАВА

Ја нарекувале “грда“, па се одлучи на драстичен чекор: Плати цело богатство за денес да изгледа како секс-бомба

admin
Девојка која во младоста била злоставувана, го променила целосно својот физички изглед до непрепознатливост. -Таа вложила 50.000 швајцарски франци во пластични операции, пишува Деили Меил.
ЗАБАВА

ФОТО: Потрошил 50.000 евра за да го смени изгледот, а денес личи на вонземјанин

admin
Маж кој целиот свој живот го помина трошејќи пари на пластични операции за да изгледа како џуџе и вонземјанин, планира нови зафати. Луис Пардон има
ЗАБАВА

Ќе бидете во заблуда: 99% од луѓето не можат да сфатат што се наоѓа на оваа фотографија (ВИДЕО)

admin
На сите им е познато дека моќта на трансформацијата е неверојатна, но некои луѓе тоа го прават толку вешто што ниту родената мајка не би