vesti24.mk

Tag : Трчање

ЖИВОТ ЗАБАВА

Има 80 години, а изгледа како двојно помлада: Тврди дека нејзиниот изглед се должи на овие 4 работи, пробајте ги и вие

admin
Многумина размислуваат за тоа како ќе изгледаат за 20, 30 или повеќе години, односно како да го задржат младешкиот изглед кога ќе ја поминат менопаузата.
ЉУБОВ И СЕКС

Секс или трчање, што е подобро за согорување на мастите?

Ferad Aruc
Поголемиот дел од жените најчесто имаат проблеми со нивната тежина, па кога треба да се изгубат тие неколку килограми вишок, буквално се обидуваат на секаков
Uncategorized

За Рејчел Меккорд летото е веќе започнато

admin
Рејчел Меккорд ја познаваме како мошне успешен модел, надежна актерка и популарна блогерка. Топлото време таа реши да го искористи за релаксација со своите другарки,