vesti24.mk

Tag : турбо-фолкерки

ЗАБАВА

Спот ли е? или филм за возразни? Карлеуша е секси професорка, Дара е немирна ученичка (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Атрактивните српски пејачки и некогашни лути ривалки, Јелена Карлеуша и Дара Бубамара очигледно многу добро се погрижиле за својот стајлинг, а овој провокативен спот дефинитивно ќе...