vesti24.mk

Tag : Турчинка

ЗАБАВА

На „Милионер“ доби прашање каде е Кинескиот ѕид: Тоа што го направи е причина што цел свет и се смее (ВИДЕО)

admin
Натпреварувачка во познатиот квиз „Кој сака да биде милионер“, кој во минатото го имаше и во нашата државата, се „прослави“ на едно од првите, полесни...
Uncategorized

Турчинка фатена со муниција на скопскиот аеродром

admin
Секторот за Внатрешни Работи во Скопје поднесе кривична пријава против Н.А. (42) од Република Турција поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „неовластено...