vesti24.mk

Tag : уцени

ВЕСТИ

Арсовски: Заев го руинираше правниот систем преку уцени, закани и поткупувања вршат влијание врз правосудниот систем

admin
Зоран Заев класично си ја поткупувал Катица Јанева. Јавноста е сведок дека Зоран Заев преку Владата на лична сметка на Катица Јанева префрлале пари во...
ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Скопјанец уценувал девојка со компромитирачки фотографии!

admin
СВР Скопје поднесе кривична пријава против В.Г.(32) од Скопје, поради постоење основи на сомневање дека сторил кривично дело “уцена”. Во март 2016 година пријавениот се...