vesti24.mk

Tag : факултет

ЗАБАВА

Драги бруцошки, бидете и вие проститутки: Скандал на факултет, сите во неверување

admin
Британски универзитет во Брајтон организираше за своите студенти саем на бруцоши, а еден од штандовите го дадоа и за организација на проститутки, јавува Мирор. Имено,