vesti24.mk

Tag : Филип Андов-Сокол

ВЕСТИ

„Нетпрес“: Близок партиски човек на Заев дел од инцидентот со полицијата во Кисела Вода

admin
Во кафулето „Манго“ во населбата Кисела Вода, доцна попладвено се случи инцидент, при што дел од гостите грубо им се спротивставиле на полициски службеници, кои...