vesti24.mk

Tag : ФИЛМ

КУЛТУРА

„Мојата порта“ – краток филм на деца од основните училишта во општина Центар

admin
На програмата на КРИК, фестивал за критичка култура, во Музејот на современа уметност ќе се одржи предавање и разговор на тема „Заедници вон капитализмот: криптовалути,
ЖИВОТ

Сталоне изненади со фотографија од снимањето: “Ова не е Рамбо”

Ferad Aruc
Силвестер Сталоне ги воодушеви обожавателите со најава дека се припрема за снимањето на новото продолжение од серијалот “Rambo”, но воодушевувањето спласна откако тој објави фотографии
ЖИВОТ

Во филмска акција разоткриен ланец на елитна проституција: Во стан уапсени 3 макроа и 7 жени!

Ferad Aruc
Елитни проститутки, седум, уапсени се неодамна во стан на Нов Белград каде на клиентите им пружале сексуални услуги за пари. Протитутките се уапсени додека кај
ЗАБАВА

Порно снимките на Сузана Манчиќ на филм!

Ferad Aruc
Најпознатата лото девојка на Балканот, Сузана Манчиќ неодамна добила понуда од една украинска филмска продукција да сними документарен филм за нејзиниот живот. Украинците се заинтересирале
ЖИВОТ

Бременост, љубов и борба за живот: Бура од емоции во филмот кој сите жени го очекуваат

Ferad Aruc
Премиерата на последното продолжение од трилогијата „Fifty Shades“ е закажана за 8 февруари. Новиот трејлер за „Fifty Shades Freed“ најавува свадба, меден месец, нов дом,
ЉУБОВ И СЕКС

Како изгледа снимањето на секс сцена од филм?

Ferad Aruc
Снимки од зад камерите на филмот „Stretch“ на Џо Карнахан покажуваат колку бизарно и нееротско може да изгледа снимањето на секс-сцена во филм. Смеењето на