• Home
  • форум википедија

Tag : форум википедија

Uncategorized

Иванов на Глобален лидерски форум во Турција

admin
Претседателот на Република Македонија Ѓорге Иванов, денеска и утре ќе престојува во работна посета на Република Турција, по повод неговото учество на Глобалниот лидерски форум