vesti24.mk

Tag : халима

ЗАБАВА

Ја намамила љубовницата на сопругот во својот сан, па и приредила вистински хорор- поради ова завршила во затвор

admin
Жена ја намамила љубовницата на својот сопруг, па ја врзала, и ставила лут сос во половиот орган, а на крај и ја избричила и главата.