vesti24.mk

Tag : Хасан Џамил

Uncategorized ЖИВОТ

Ријана повеќе не е во врска со саудискиот бизнисмен Хасан Џамил поради замор од мажи

admin
Поп пејачката Ријана повеќе не е во врска со саудискиот бизнисмен Хасан Џамил, пишуваат американските медиуми. Како што дознаваат тие, Ријана решила да ја прекине