vesti24.mk

Tag : хорор

ЗАБАВА

Ќе ви се заледи крвта од вените: Хорор-местенки од „Ноќ на вештерките“ кои ги преплашија овие луѓе (ВИДЕО)

admin
Ќе ви биде тешко да го изгледате ова видео, а замислете како ќе ви биде да ви се случеше ова на вас. Ова е компилација
ЗАБАВА

Се соочила со смртта, а докторот ја пратил да глуми во хорор филм: Оваа девојка има само 17 килограми (ФОТО)

admin
На Кристина Кариагина, Русинка која боледува од анорексија, лекарот без трошка емоција и рекол дека изгледа толку страшно што може да глуми во хорор филм.
СВЕТ

(ВИДЕО) Застрашувачка снимка во Истанбул: Двегодишно дете падна од втори спрат

Ferad Aruc
Вистинска драма се одвивала во Истанбул, кога двегодишно дете се качило на прозор и висело на него. За среќа соседите забележале дека детето виси од
ЦРНА ХРОНИКА

Хорор во Тетово: Татко сексуално се изживувал врз 14-годишната ќерка, за случајот алармирале нејзини другарки

Ferad Aruc
Вчера во Полициска станица Тетово, директор на основно училиште во Тетово пријавил дека две ученички во 8-мо одделение му кажале дека нивната 14- годишна другарка
СВЕТ

Оваа жена преживеа хорор: Ја поканил на вечера, а ханибал јадел делови од нејзиното тело

admin
Анатолиј Езхков (45) ја повикала Ирина Гончар на вечера откако се запознале на интернет. Но романтичната вечера се претворила во пекол за 41-годишната медицинска сестра