vesti24.mk

Tag : хороскопски знаци

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Три знаци кои ќе доживеат промени поради ретроградниот Меркур

admin
Меркур е во ретроградно движење од 8 јули, а доколку сте родени во некој од овие 3 знаци тој ќе има огромно влијание. Во овој
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Жените во овие хороскопски знаци се магнет за погрешни мажи

admin
Ако сте од оние кои немаат баш среќа на љубовно поле, па најчесто налетувате на погрешни мажи, можеби тоа е поради вашиот хороскопски знак. Овен
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овие хороскопски знаци никогаш нема да бидат среќни заедно

admin
Некои знаци од хороскопот едноставно не функционираат добро кога се работи за љубовната врска. Иако на почеток на врската се изгледа сјајно и прекрасно, разликите
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Три хороскопски знаци кои ќе го кажат судбоносното „ДА“ во 2019 година

admin
Три знаци од зодијакот годинава ќе застанат пред олтарот и ќе го кажат своето судбоносно „ДА“,велат астролозите. Близнаци Минатата година љубовта за Близнаците беше катастрофална.
ЗАБАВА МАКЕДОНИЈА ХОРОСКОП

Три хороскопски знаци на кои јануари ќе им донесе голема промена

admin
ОВЕН Припадниците на овој знак најголеми промени ќе почувствуваат на љубовен план. Влезот на Марс ќе направи после долго време да се почусвтвувате добро, полни
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Три хороскопски знаци не уживаат во „новогодишното лудило“- еве кои се

admin
Најголем дел од луѓето уживаат во празниците, декорациите и празничното расположение. Се подготвуваат семејни собирања, убави јадења и подароци. Сепак, постојат хороскопски знаци кои не
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Кои се најубавите хороскопски знаци?

admin
Иако убавината навистина во очите на набљудувачот не може да се генерализира, некои астролози тврдат дека овие три хороскопски знаци се меѓу најубавите претставници во
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Тој е најголем заводник меѓу хороскопските знаци, но е вистинско разочарување во кревет

admin
Тие сакаат кога некој им се восхитува и кога се во центарот на вниманието. Обожуваат комплименти и најдобри се во освојувањето, меѓутоа во кревет се
ЗАБАВА ХОРОСКОП

4 хороскопски знаци ги очекува голема среќа во 2019 година

admin
Пред нас е новата 2019 година, а астролозите предвидуваат дека ова ќе биде година на просперитет и среќа. Ѕвездените миленици ќе бидат овие 4 хороскопски
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Пет хороскопски знаци кои засекогаш ќе останат “сингл“

admin
Секој од хороскопските знаци има секои свои преференции и желби кога се во прашање љубовта и љубовниот живот. Додека постојат оние кои не можат да
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Хороскопски знаци кои секогаш завршуваат со скршено срце

admin
Да оставиш или да бидеш оставен. Ваквите ситуации се неизбежни, а хороскопот овој пат ви открива кои знаци најчесто се оставани. Близнаци Друштвени, обожуваат запознавање