vesti24.mk

Tag : Хороскоп

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овие хороскопски знаци ќе доживеат голема љубов за време на празниците кои ни доаѓаат

admin
Неколку хороскопски знаци ги очекува флерт, љубов, и добро расположение во текот на празниците. БИК: Очекувајте го неочекуваното Како се ближи крајот на годината и...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Бикот во емотивен баланс, Овенот да не губи важни документи

admin
ОВЕН Водете сметка и за важните документи. Немојте да изгубите некој документ. Ова поле не е добро поставено. Единствено со двострани напори може да ја сочувате...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Се ближи Нова Година, еве како да се облечете за да имате среќа во следната година: Шкорпија во бело, Близнаци никако во сино!

admin
Изберете ја бојата на облеката за новогодишната ноќ според вашиот хороскопски знак- за да биде добра годината. Овен: Претставниците на овој знак потребно е да...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овенот тешко до емотивна стабилност, Близнаците не се во свој елемент

admin
ОВЕН Во афект и во караница со надредените лесно може да дојдете до отказ. Тешко ја остварувате емотивната стабилност, иако за неа многу мечтаете. Не излегува...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Четири хороскопски знаци ќе добијат пари до 12 декември, еве кои се тие

admin
Астролозите се согласни дека некои хороскопски знаци ќе имаат повеќе среќа на финансиски план од други. Ѕвездите откриваат дека до 12 декември парите се наклонети...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Тежок ден за Стрелецот, Овенот да очекува парична награда

admin
ОВЕН Може да очекувате парична награда или унапредување за работата што сте ја покажале во претходниот период. Една личност се обидува да ви се приближи, но...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овие три хороскопски знаци сите ги сакаат

admin
Овие три знаци сите ги сакаат. Нивната енергија е заразна, а ги сакаме затоа што се добри луѓе. Дополнително, освојуваат и со својот ентузијазам, поинаков...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

УТРЕ ТОЧНО ВО 08:44 ЌЕ СЕ СЛУЧИ НЕШТО НЕВЕРОЈАТНО! Доаѓа најмоќниот АСТРО ПЕРИОД – 4 хороскопски знаци се на УДАР

admin
Младата месечина во Стрелец ќе биде утре во 08:44 часот, а бидејќи овој астролошки настан ќе се совпадне со претстојното затемнување на Сонцето во истиот...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Ракот да избегнува носење важни одлуки, на Стрелецот му треба одмор

admin
ОВЕН Не сте претерано рационални и денес сте склони кон некои заблуди или носење погрешни одлуки. Добар ден е ако сте во брак бидејќи може да...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Затемнување на Сонцето и млада месечина во Стрелец: Аспект што носи големи пресврти за 4 знаци на зодијакот

admin
Затемнувањето на Сонцето кое не очекува за два дена, а кое се случува за време на младата месечина, е еден од најсилните астролошки аспекти оваа...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Крајот на годината за овие хороскопски знаци ќе биде како од бајка

admin
На почетокот на декември, поточно на 4 декември нѐ очекува затемнување на Сонцето во знакот на Стрелец. Се верува дека следното вакво затемнување на Сонцето...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Вагата да посети доктор, Рибите уживаат во флертот

admin
ОВЕН Денеска може да имате поголеми трошоци од планираните. Можни се осцилации на полето на финансиите. Ќе имате можност да запознаете личност која ќе биде...