vesti24.mk

Tag : Хороскоп

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Ни доаѓа младата месечина – ова е еден од најсреќните денови во годината, еве што ги очекува хороскопските знаци

admin
Се наоѓаме на средината на владеењето на моќните Лавови, а на 8 август ни доаѓа и младата Месечина во овој знак. Нè очекува силна енергија,...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Бикот не е за паралелни врски, Стрелецот да не се меша во туѓи одлуки

admin
ОВЕН Денот не е поволен за работа. Пробајте да избегнете важни обврски сега и занимавајте се само со рутински работи. Ќе имате интересна средба со личноста...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Хороскопскиот знак открива: Кои мажи ќе ве третираат како кралица?

admin
Некои хороскопски знаци се попосветени на своите партнери, а други пак, сметаат дека нема потреба од „воздигнување до небо“ за да ја изразат својата љубов,...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Вистинска привилегија е да ги имате во близина: Зошто се посебни луѓето кои во хороскоп се Бик?

admin
Станува збор за Бик. Луѓето родени во овој знак секогаш добро ги анализираат работите, имаат одлично сеќавање и иако не се злопамтило, со вас ќе...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Близнаците да најдат мир, Лавот нема лесно да ги оствари плановите

admin
ОВЕН За да имате успешен ден, важно е да бидете подготвени максимално да се посветите на работните обврски. Постои личност која ќе ви покаже дека е...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Девицата ќе има важен разговор со партнерот, напната ситуација за Јарецот

admin
ОВЕН Во текот на денешниот ден ќе мора сами да ги решавате проблемите, нема да имате многу помош. Денешниот ден е поволен за почеток на врската,...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Лавот ќе добие добри вести, Шкорпијата ќе добие пари

admin
ОВЕН Во текот на денешниот ден може да очекувате компликации на полето работа. Доста работи нема да успеете да ги решите тогаш кога сте очекувале. Денешниот...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Шкорпијата со амбиции до голем успех, Овенот да избегнува алкохол

admin
ОВЕН Покажувате подготвеност да се посветите на почнување на нови проекти кои за работа ќе ви бидат значајни. Знаете дека ви е потребно ново познанство за...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

3 знаци на Зодијакот што треба да ја слушаат интуицијата: „Шестото сетило“ ви носи љубов и среќа

admin
Колку пати сте имале претчувство за тоа што треба да кажете или да направите, а потоа залудно да одлучите да не го слушате тоа „чувство...