vesti24.mk

Tag : хотелска соба

ЗАБАВА

Љубов моја, стигнав и ти праќам селфи, ми фалиш најмногу (ФОТО)

Ferad Aruc
„Селфито“ на оваа девојка стана вистински хит на социјалните мрежи. Откако пристигнала во хотелот во кој требало да престојува поради работни обврски, решила да му