vesti24.mk

Tag : штикли

ЗАБАВА

„Розе на штикли“ во „Форца“ – настан каков што Скопје досега не памети

admin
Овој четврток, 5-ти јули од 20 часот па се до 30 минути по полноќ, винскиот бар и ресторан „Форца“  таа вечер ќе биде главното место на забавата
Uncategorized

Карираниот дезен на обивки повторно во Мода (ФОТО)

admin
Карираниот дезен е многу популарен оваа сезона, а посебно добро изгледа на обувките… Неколку модели од актуелните дизајнерски понуди. Погледнете ги во галеријата: