vesti24.mk

Tag : љубовна врска

ЗАБАВА

Прашања со кои ќе дознаете што мисли партнерот за вас и вашата врска

admin
За жал, во врските често се фокусираме на она што не функционира. Дали постојано размислувате за тоа дека партнерот не ви обрнува внимание, дека предолго...
ЉУБОВ И СЕКС

Комичарот е една година во врска со неа, а луѓето се згрозени: “Тоа што го правите е можеби законски, но е неморално”

Ferad Aruc
Дејн Кук, популарниот американски комичар има 46 години, но тоа не го спречува да биде во врска со девојка која е цели 27 години помлада...
Uncategorized ЖИВОТ

Ријана повеќе не е во врска со саудискиот бизнисмен Хасан Џамил поради замор од мажи

admin
Поп пејачката Ријана повеќе не е во врска со саудискиот бизнисмен Хасан Џамил, пишуваат американските медиуми. Како што дознаваат тие, Ријана решила да ја прекине...
Uncategorized ЗАБАВА

Еминем проговори за наводната врска со раперката Ники Минаж: “Колку овде од Вас сакаат да бидам со Ники Минаж?”

admin
“Поздрав луѓе, колку од Вас овде сакаат да бидам во врска со Ники Минаж?”, ги праша Еминем фановите за време на неговиот концерт на фестивалот...
Uncategorized ЖИВОТ

Поранешната вереница на починатиот Мини Ми: “Ме третираше како роб и беше зависен од секс”

admin
Еден месец по смртта на актерот Верн Тројер, познат по улогата на Мини Ми во филмот “Austin Powers”, британскиот “The Mirror” објави интервју од 2009...
ЗАБАВА

(ФОТО) Ѝ годи раскинувањето: Катерина Грујиж е пекол на штикли!

admin
Aтрактивната пејачка Катерина Грујиќ ја раскина љубовната врска со богатиот Црногорец Коста Обрадовиќ, и ги избриша сите заеднички слики од социјалните мрежи. Меѓутоа, судејќи по...