vesti24.mk

Tag : 2019

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Дневен хороскоп за 15 декември 2019

admin
Овен Работa: Може да очекувате дека ќе имате некои несогласувања на полето работа. Доста работи би можеле да ве оптоваруваат. Љубов: Саканата личност ќе ви...
ЗАБАВА

2019 година една од трите најтопли од средината на 19 век

admin
Годината 2019 година ќе биде една од трите најтопли години регистрирани од 1850 година, се вели во соопштението објавено денеска од страна на ОН на...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Дневен хороскоп за 23 ноември – Еве што ве очекува во текот на денешниот ден

admin
Овен Работa: Очекувајте дека успешно ќе ги решите проблемите кои ги имате на ова поле. Хороскопот добро ви е поставен. Љубов: Лесно носите нова одлука...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Дневен хпороскоп: Дознајте што ве очекува во текот на денешниот ден

admin
Овен Работa: Ве очекува нова шанса за работа која ќе ви донесе позитивни околности и резултати како можност за напредок. Љубов: Отворено ќе покажете интерес...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Овие 5 совети на жените ќе им помогнат да бидат подобри во кревет во 2019 година

admin
Ако на вашата листа на новогодишни желби се нашла и желбата за подобар сексуален живот во 2019 година, тогаш ова морате да го прочитате. „Дејли...
ЗАБАВА

Ова се 7 среќни денови за свадба во 2019 година, според астролошките предвидувања

admin
Проверете што велат астролозите, кои се најсреќните датуми за венчавка во 2019 година. 6ти јануари Бидејќи Венера, планетата на љубовта, ќе биде во нејзината највисока...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

2019-та година: Кои хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа?

admin
Откако од година во година најавуваа и претчувствуваа бројни проблеми кои ќе го зафатат целиот свет, астролозите, на изненадување на сите, оваа година се согласиле...