vesti24.mk

Tag : 8 март

ЗАБАВА

8-мо мартовски хит: Баби се туркаа да се поздрават со политичарите и да им подарат цвеќе, па една од нив си ја загуби вилицата (ФОТО)

admin
Хрватските политичари денеска на симболичен начин им го честитаа празникот на жената подарувајќи им црвени рози. Но, додека политичарите порадуваа рози еден детаљ им го
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Што да ѝ подарите за 8. Март според нејзиниот хороскопски знак?

admin
Огнени знаци: Овен, Лав, Стрелец Пред да тргнете да купувате подарок за огнените дами, добро слушајте за што зборуваат, што сакаат и планираат да купат,
ЗАБАВА

ВИСТИНСКА ЉУБОВ: Татковци и ќерки ги расплакаа мајките во битолска градинка (ВИДЕО)

admin
„Татковци и ќерки – една вистинска љубов“, напиша на „Фејсбук“ Александар Тодоровски, споделувајќи го видеото во кое тој заедно со уште четворица татковци од Битола