vesti24.mk

Tag : andjelina djoli

Uncategorized

Бред Пит во својата прва фотосесија за списание по разводот со …

admin
Поминаа повеќе од седум месеци откако беше објавена веста дека златната двојка на Холивуд се разведува. По тешкиот период поминат подалеку од очите јавноста, Бред...