vesti24.mk

Tag : “Audi A8L”

БАЛКАН

Балканот пишува за блиндираното Ауди на српскиот претседател: Моќното возило предизвикало внимание од целиот регион, а еве кој му го подарил

Ferad Aruc
Одлуката на обезбедувањето на претседателот на Србија, Александар Вучиќ, тој во Загреб да се вози со своето претседателско “Audi A8L”, предизвикала големо внимание во хрватските