vesti24.mk

Tag : femme fatale

ЗАБАВА

Моника Белучи на 53 годишна возраст е вистинска femme fatale

Ferad Aruc
Убавата италијанска актерка воодушеви со својата појава на филмскиот фестивал во Лос Анџелес. Белучи во креација на Долче и Габана покажа дека голотијата како и