vesti24.mk

Tag : Shkoda kodiaq

АВТОМОБИЛИ ТЕХНОЛОГИЈА

Škoda KAROQ е сосем новиот компактен SUV од чешкиот бренд! (ВИДЕО)

admin
Исклучително просторно возило, со емотивен и динамичен дизајн, нуди нови системи за асистенција на возачот, целосни LED светла и за првпат кај Škoda – дигитална...