vesti24.mk

Tag : stojan andov

Uncategorized

Љубиша Георгиевски: Изборот на Талат Џафери е нелегитимен

admin
Оценувајќи ја како една голема пародија, поранешниот собраниски спикер Љубиша Георгиевски во изјава за Дневник вели дека  изборот на Џафери е прекршување на сите деловници...