vesti24.mk

Tag : Uncategorized

Uncategorized ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Тасева ќе оцени дали Ласкова влијаела за грантот на нејзината снаа

admin
„Има ли пилот во државата“ со потпрашање за македонската навигацијата за непотизам односно- Македонската Неофицијална Агенција за Вработување М-НАВ.Само во оваа 2018 година македонската навигација...
Uncategorized

Цел свет ја следи драмата на Тајланд: Познат милијардер сака да помогне во спасувањето на децата што се заробени во пештерата!

admin
Американскиот милионер Илон Маск рече дека со задоволство би помогнал во спасување на младиот тајландски фудбаласки тим, кој веќе десет дена е заробен во пештерата....
Uncategorized МОДА

Нема како неа, Ким Кардашијан повторно со бесмислена модна комбинација

admin
Од Ким Кардашијан веќе се навикнавме да гледаме буквално сè, почнувајќи од нејзините чудни модни комбинации, но овој пат повторно се надмина себе. Папараците ја...
Uncategorized

Верувале или не, тајната на вашиот успех се крие во прстите

admin
Фрустрациите се пројавуваат тогаш кога некој ја работи професијата којашто не му одговара на типот на личност. Сето тоа носи незадоволство, зарем не? Според поранешните...
Uncategorized

ФРЧКО : Оние кои се против компромис со Грција се всушност против Македонија, они се борат Македонија да ја нема, и за среќа тие се малцинство!

admin
– Ако погледнете кои се против компромис со Грција, ќе видите дека тоа се 4 групи, едната е на филозофски факултет, писатели и професори, потоа...