vesti24.mk

Tag : Uncategorized

Uncategorized

Шефот на НАТО Столтенберг: Нема да ги браниме ако ги нападне Иран!

admin
Столтенберг навел и дека НАТО не учествува во мировните напори на Блискиот исток, ниту во судирите во тој регион. Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг
Uncategorized ЗАБАВА

Сите зборуваат за фотографијата на Сека покрај базен и за тоа како изгледа во бикини

admin
Сека Алексиќ важи за вистинска трендсетерка и некој кому му оди од рака кога стаува збор за модните новитети, а оваа пјачка уште пред почетокот
Uncategorized

(ВИДЕО) Погледнете најубавите парови кои учествуваа на кралската венчавка: Како изгледаат најзгодните мажи на светот и нивните сопруги?

admin
Кралската венчавка на принцот Хари и Меган Маркл ќе се одржи денеска во капелата Сент Џорџ во Виндзор. Голем број гости веќе почнале да пристигнуваат
Uncategorized

Како да му кажете на вашето дете дека доаѓа ново бебе

admin
Веста кога ќе дознаете дека чекате второ дете е нешто најубаво што можете да дознаете, меѓутоа тоа подразбира прилагодување на целото семејство а особено тоа
Uncategorized

Исфрлете го стресот за само 5 минути. Руски научник ја споделува тајната

admin
Современиот начин на живот и брзата храна доведуваат до зголемување на стресот и напнатоста кај сите нас. Некогаш ни се чини дека колку и да
Uncategorized

(ВИДЕО) Милица во Струмица замеша со задникот подобро и од Шакира

admin
Милица Тодоровиќ знае како да направи атмосфера за паметење. За време на гостувањето во Струмица во дискотеката “Select” замеша со куковите и задникот подобро и
Uncategorized

Како може да ги комбинирате старите алишта од вашата мајка

admin
Познато ни е веќе дека модата постојано се поворува дури и од времето на нашите мајки. Некои стилови и парчиња имаат толку големо влијание во
Uncategorized ЗДРАВЈЕ

Трикови за брзо станување наутро

admin
Имате проблем со станувањето во раните утрински часови? Тешко ви е да се разбудите и да почнете со своите дневни активности? Постојат неколку начини што
Uncategorized

Љубовта не познава граници: Секс на автопат во Обединетите Арапски Емирати! Да, добро прочитавте(видео)

admin
Верувале или не, на сред прометна раскрсница во Обединетите Арапски Емирати се случи една необична ситуација која предизвика сообраќаен метеж! Колапсот во сообраќајот се случи