vesti24.mk

Tag : “Vogue”

ЖИВОТ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Плус сајз моделот на мета на критики поради деколтето

Ferad Aruc
Плус сајз манекенката Ешли Греам речиси што и да објави на социјалните мрежи, предизвикува реакции од јавноста. Американката неодамна се пофалила со фотографиите од снимањето
Uncategorized ЗАБАВА

Раперката Изи сосема гола: Го покажа совршеното тело и го сруши Инстаграм

admin
Иги Азелеиа секако не е срамежлива девојка, тоа го покажа и со најновите објави на Инстаграм, на кои позира во чевли и чорапи, па тоа
ЗАБАВА

И покрај тоа што има зголемена килажа Ријана изгледа божествено

admin
Во пресрет на нејзината најнова линија за долна облека, Fenty Savage, која многу наскоро пристигнува, Ријана направи интервју за познатиот магазин “Vogue”. Таа се најде
ЗАБАВА

Ким Кардашијан ја сними седмата насловна страна за “Vogue”, а претходно ѝ рекле дека никогаш нема да позира за престижниот магазин

Ferad Aruc
Старлетата Ким Кардашијан има цела армија фанови, но исто толку луѓе кои не ја поддржуваат нејзината работа, лик и дело. Па одлуката на уредничката Ана