Tag : ЖИВОТ

Uncategorized ЖИВОТ

За 53-годишната Моника Белучи велат како старее така се разубавува, а еве како се менуваше со текот на годините

admin
Италијанската филмска актерка и фото модел Моника Белучи со право се смета за олицетворение на вистинската женственост и убавина. Сега таа има 53 години, но
Uncategorized ЖИВОТ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Тој е самопрогласен муслимански војник кој е од глава до пети со тетоважи, а дамите не можат да одолеат на неговите голи фотографии

admin
Самопрогласениот “муслимански шитски војник” од Сиднеј, кој целото тело буквално го прекрил со тетоважи е исто така зависник од теретана и изгради армија на следбеници
ЖИВОТ ЗАБАВА

Тинејџерка си го напишала своето име на интернет: Сосема случајно видела нешто што животот и го претворил во пекол

admin
Тинејџерка од Австралија еден ден за време на една забава сакала да си го пребара своето име на интернет, но во таа прилика наишла на
Uncategorized ЖИВОТ ЗАБАВА

Сексапилна манекенка ќе стане првиот супермодел кој Саудиска Арабија некогаш го имала

admin
Убавата Талида Тамер се појавила на насловната страница на “Harper’s Bazaar Arabia”, а таа ќе стане првата манекенка од земјите од Блискиот Исток која ќе
Uncategorized ЖИВОТ СПОРТ

Ова е мистериозната сопруга на Гранит Џака албанскиот провокатор

admin
Леонита Џака, сопруга на репрезентативецот на Швајцарија, Гранит Џака, е воодушевена од начинот на кој нејзиниот сакан го прославил голот против Србија во второто коло
Uncategorized ЖИВОТ

Крвта не е вода: Внукот на Тоше Проески денеска има 20 години и ќе го наследи својот вујко

admin
Кристијан Ристески, внукот на Тоше Проески, тргна по стапките на својот никогаш незаборавен вујко, кој секогаш му беше голем предизвик. Kристијан денеска има 20 години
Uncategorized ЖИВОТ

(ВИДЕО) Ја искасапил вереницата, и ја испил крвта и ја скалпирал: Син на милионер осуден за најбруталното убиство досега, вака реагираше на пресудата!

admin
Синот на калифорнискиот магнат со недвижности е прогласен за виновен за монстуозно убиство на својата вереничка од Украина, со која добил ќерка неколку дена претходно.
Uncategorized ЖИВОТ

Маж снимен како одведува шестгодишно девојче во мрачна улица: А потоа се случи нешто незамисливо страшно

admin
Индија е шокирана од уште едно страшно злосторство, а обвинетиот е снимен момент пред да е откриено што направил. На снимката на надзорните камери се
Uncategorized ЖИВОТ

Четири жени со потполно различни облици на телото облекле ист број на костим за капење – резултатот е неверојатен

admin
Четири жени со потполно различни облици на телото облекле ист број на костим за капење, со што испратиле моќна порака. Плус сајз манекенката Сони Тарнер
Uncategorized ЖИВОТ

(ВИДЕО) Момче ја расплака цела Македонија со својот глас – ја испеа песната “Имала мајка девет сина” како никој досега

admin
Видео од прославата на големиот православен празник Свети Талалеј во селото Слатина – Македонски Брод, го обиколи интернетот. Се работи за изведба на песната “Имала мајка