ЗАБАВА

ВИДЕО: Чадор ѝ падна врз глава на Елена Велевска

ECA

Популарната македонска пејачка Елена Велевска доживеа мала незгода снимајќи емисија.

Ветерот успеа да турне еден од чадорите кои штитат од сонце и тој да падне директно врз пејачката. За среќа, Велевска помина без никакви повреди.

Погледнете:

Loading...

Related posts