ЗАБАВА

(ВИДЕО) Дали е ова најубавата жена на светот – По неа лудува целиот свет

ECA
26-годишната Мадалина Генеа е жена која поседува неверојатна убавина. Доаѓа од Романија и работи како актерка и модел. Всушност, важи за една од најбараните модели за рекламирање долна облека.

Освен по својата убавина и успешната кариера во светот на модата, Генеа го привлече вниманието на медиумите со љубовните врски со неколку славни актери. Прво излегуваше со Леонардо ДиКаприо, а потоа со Џерард Батлер, како и Мајкл Фасбендер.

🐱🐱🐱❤️#kittens in #mykonos

A post shared by Madalina Diana Ghenea (@officialmadalinaghenea) on

☀️

A post shared by Madalina Diana Ghenea (@officialmadalinaghenea) on

извор: репортер.мк

Loading...

Related posts