vesti24.mk
ЗАБАВА

(ВИДЕО) Лекција за журкање од бабичка: Мрда колкови како Бијонси

ECA

Оваа бабичка е расположена и игра како никој да не ја гледа. Ако ви недостасува дневна доза мотивација, ова е вистинското што треба да го погледнете.

Во вистински момент го улови ритамот на познатиот хит од осумдесетите „Sweet Dreams“ од групата „Eurythmics“.

Иако во публиката на настанот доминираше млада популација, супербабичката им покажа дека и на 80 години успева да го украде вниманието.

Погледнете го видеото и секогаш имајте го на ум да го погледнете кога ќе помислите дека имате лош ден.

Loading...

Related posts