СПОРТ

(ВИДЕО) НЕ Е ЗА ЛУЃЕ СО СЛАБ ЖЕЛУДНИК: Го собори рекордот во кревање тегови, но потоа…

ECA
Вознемирувачка сцена ни пристигнува од Америка во натпреварувањето во кое Русин го собори сопствениот рекорд во кревање тегови.

Михаилу Шивљаков, во обид да го крени тегот од 426 килограми ја откри црвената линија која му ја постави неговиот организам. Овој настан ги шокираше присутните на “Арнолд Спорт Фестивал 2018”.

Русион ја напушти сцената како ништо да не се случило.

https://youtu.be/O82GETwPstU

Loading...

Related posts