ЗАБАВА

ВИДЕО: Опуштен секс на плажа во Бугарија- младите двојки фатени на дело

ECA

Секое летно носи свои лудости, а особено оние кој ги поминувате во слободни држави како Бугарија.
Сексот на плажа, па и во кафе барови не е ништо ново ниту срамно за младите кој одат таму, па тие тоа го искористуваат максимално.
Репортер Даниел Петканов одлучил да излезе на терен и да ги фати на дело двојките кој го практикуваат ова.
Сите тие се во алкохолизирана состојба, што допринесува да бидат опуштени уште повеќе на лежалките, кој најчесто се користат за истото.
Очигледно дека омилена и најпрактична поза е „кралица“ или „јавање на коњ“ затоа што сите беа фатени во таа позиција.
Погледнете го видеото:

Секс на плажа?! Лудият репортер Daniel Petkanov провери 🙂 Вижте!

Posted by Radio NOVA News on Tuesday, 2 August 2016

извор:засе.мк

Loading...

Related posts