ЗАБАВА

(ВИДЕО) Преку 38.000 прегледи за два часа – Цеца со новата снимка го сруши интернетот

ECA
Подгответе се за забава – напиша фолк ѕвездата.
Цеца Ражнатовиќ повторно го привлече внимание на своите обожаватели. Фолк ѕвездата на Инстаграм објави снимка која за кратко време стана хит на интернет.Пејачката прошета во бела елегантно фустанче од креаторката Мелина Џиновиќ, и ги воодушеви сите фанови.
„Подготвевна сум за забава“, напиша фолк ѕвездата.

За само два часа снимката имаше повеќе од 38 илјади прегледи.

Погледнете:

Spremna za party🎂 Haljina : @hamelbymelinaharris

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

извор: репортер

Loading...

Related posts