ВЕСТИ

(ВИДЕО) Што прави Путин кога истура дожд?

ECA

На церемонијата за одбележување на почетокот на големата патриотска војна во Русија почнува пороен дожд, а претседателот Владимир Путин треба да положи венец на спомен обележјето.

https://youtu.be/N-0dd72pNfU

извор:скопје24

Loading...

Related posts