vesti24.mk
Uncategorized

Видео: Снимил необична појава на небото која го менува обликот – жителите во страв

ECA

Чуден „објект“ се појавил на небото над градчето Корнвал во Англија, ширејќи паника меѓу локалните жители кои веруваат дека ги посетиле вонземјани.

На интернет, последниве неколку дена, се појавија бројни снимки кои прикажуваат чуден црн објект на небото кој се трансформира во различни облици и големини.

Погледнете: извор:пресс24

https://youtu.be/lq5wg_6NZiI

Loading...

Related posts