vesti24.mk
БАЛКАН

ВИДЕО: Страотна тепачка во кафуле во Србија!

ECA
Страшната сцеана е снимена во кафуле во Араѓеловац.

На видеото се гледа како во едниот моемент, едниот од напаѓачите вади пиштол но за среќе не успева да повреди никого со огненото оружје.

Loading...

Related posts