vesti24.mk
ЗАБАВА

Видеото на Џем Волфи од сауната ги излудело мажите

ECA

Џем Волфи е уште една во низата популарни блогерки и фитнес ѕвезди, со тоа што неа навистина ја следат импозантен број на луѓе – повеќе од два милиони.

Атрактивната Волфи е посветена на фитнесот, а покрај тоа, нејзините хобија се кошарката и готвењето. Меѓутоа, главниот “виновник” за многубројните следбеници се нејзините заносни облини кои често со гордост ги истакнува во минијатурни бикини и спортска опрема.

Популарни се и нејзините снимки и фотографии во кои реквизит ѝ е токму кошаркарската топка, а секси Австралијанката истакнала дека се занимава со овој спорт и дека омилен кошаркар ѝ е Мајкл Џордан.

View this post on Instagram

👀 dangerous

A post shared by Jem 🐺 Wolfie (@jemwolfie) on

Интересна е и трансформацијата на нејзиното тело – пред само три години Џем била затегната, но без облини, а денес се гордее со својот голем задник и колкови. Таа тврди дека не направила естетска хирургија туку својот изглед им го должи на специфичните вежби и дека секој може да дојде до таков резултат со напорна работа.

Loading...

Related posts