vesti24.mk
ЖИВОТЕН СТИЛ ЗАБАВА

Во петок Скопје ќе танцува во Латино – ритам (ВИДЕО)

ECA

Скопје танцува во Латино-ритам е настан кој ќе се одржи овој петок во Колектив бар. Како што ни јавуваат од менаџерскиот тим има преголем интерес и резервациите пополека се пополнуваат затоа порачуваат да резервирате на време 📞077 554 028.

➨Магијата од Карибите повторно ја носиме во центарот на Скопје петок 08 декември ден за урбана забава исполнета со многу промоции и убави луѓе. Поради голема заинтересираност повторно голема Латино забава во Колектив Бар 21:30ч.

❥Латино звуците ќе не водат низ ноќта и заедно ќе танцуваме на новите и стари хитови. Специјални гости ни се танчери и танчерки од Dance Trilogy со кои ќе танцуваме и ќе влеземе во магијата на латино танците.

★ ★ Специјалнa Понудa ★ ★
• Флаша Smirnoff + 2L Orange Juice + гратис Shaker = 2500ден.
• Две флаши Вино 1000 денари
• Коктел Mojito 149 денари
• Коктел Cuba Libre 149денари

★ Happy Hour 22:30-23:30 ★
2 текили 100 денари

•ВЛЕЗ: БЕСПЛАТЕН
➨Резервации во ограничен број резервирајте на време �
(Истите важат до 22:00ч)

Резервации
077 554 028
070 230 057
www.facebook.com/events/136002850450341/

Posted by Колектив / Kolektiv on Sunday, 3 December 2017

 

Loading...

Related posts