vesti24.mk
ЗАБАВА

Водителката го осигурала задникот на 80.000 евра, на него “паѓаат” најпознатите фудбалери

ECA

Водителката на временска прогноза од Аргентина, Сол Перез, се прослави со својот задник кој го осигурала на повеќе од 80.000 евра. Има повеќе од два и пол милиони следбеници на Инстаграм, а видео снимките на Јутјуб имаат повеќе од два милиони прегледи.

Откако минатата година се појави на телевизиските екрани во улога на водителка за временска прогноза, Перез успеа да собере повеќе од два и пол милиони обожаватели на Инстаграм, а нејзините појавувања пред камерата станале многу популарни и наЈутјуб.

 

Тие снимки имаат повеќе од два милини прегледи, што и нè не чуди доколку се земе во обзир дека политиката на мрежата “TyC Sports” го поддржува покажувањето на неодоливиот задник на својата вработена.

Инаку, 24 годишната Перез оваа недела се најде во центарот на вниманието на аргентинските магазини, откако наводно била видена како го напушта станот на Лисандро Магаљан, фудбалерот од Бока Јуниорс. Ова било изненадување, бидејќи сè уште се верувало дека е вљубена во Лукас Алариом, нападачот на Баер Леверкузен.

Погледнете го видеото од атрактивната Перез:

извор:точка.ком.мк

 

Loading...

Related posts