ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

(ВИДЕО) Се запали камион на автопатот Скопје – Велес создадоа колона од два километри

ECA

На помош ги повикал противпожарните екипи. Пожарникарите започнале да ја гасат камионот.

Блокада на автопатот кон Скопје, возилата создадоа колона од два километри!

Loading...

Related posts