ЗАБАВА

Вознемирувачко: Како бебе спиеше со змијата, а сега 11 години подоцна се случи ова

ECA

Детето Самбат (11) од Камбоџа стана голема атракција на интернет.

Тој има питон за свое домашно милениче, но она што можете да видите на снимката е како ова дете спие со змијата и ја третира како нешто сосема безбедно.

Откако е бебе, неговите родители го пронашле овој питон во куќата и го исфрлиле. Но она што е интересно е што секогаш се враќал, па одлучиле да ја задржат змијата како домашен љубимец.

Во продолжение погледнете како тоа изгледа:

извор:сителтв

Loading...

Related posts