vesti24.mk
МОДА

За сезоната на венчавки, ви донесуваме малку поинакви венчаници (ФОТО)

ECA
Пристигна сезоната на венчавки, па ако се’ уште не сте ја пронашле идеалната венчаница, ви донесуваме неколку предлози од необични брендови кои ќе ве инспирираат.

извор: убавинаиздравје

Loading...

Related posts