vesti24.mk
ЗАБАВА

Забава Неа ќе ја паметите засекогаш: Жешка водителка го поткрена фустанот среде емисија

ECA

Згодната и убава италијанска водителка Барбара Франческа Овиени имаше мала незгода додека во живо водеше емисија посветена на фудбалот.

Таа носеше бело кратко фустанче, а ситуацијата наметна гледачите да видат многу повеќе од нејзиното бујно деколте.

Имено, Барбара правеше гестови со раката додека говореше и во еден момент случајно го подигна фустанот толку високо што гледачите имаа можност да ги видат нејзиното меѓуножје и гаќички.

Се чини дека водителката не беше свесна што направи, но снимката од оваа ситуација стана апсолутен хит на интернет.

Инаку, Барбара се занимава и со глума, а како фотомодел има позирано за „Плејбој“. Во продолжение погледнете неколку провокативни фотографии објавени на нејзиниот инстаграм-профил.

Loading...

Related posts