Category : ХОРОСКОП

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Припадниците на овие хороскопски знаци не знаат да бидат сингл

admin
ВодолијаВодолиите ги обожаваат масовните собири. Обожаваат патувања и многу им е важен начинот на кој нивната група функционира. Кога се во врска, се чувствуваат полетно
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Нов месец, нови работни и љубовни предизвици: Еве што ги чека сите хороскопски знаци во октомври

admin
Оваа недела завршува месецот септември и веќе од почетокот на наредната не` очекува нов месец, нови работни и љубовни предизвици. Еве што ги чека припадниците
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Хороскоп: Дознајте кој е зависник од секс, а кој апстинира

admin
Овен Овните се зависници од секс. Тешко ја контролираат својата сексуална желба, па затоа не поднесуваат ни кратка апстиненција. Во таквиот период тие стануваат нервозни
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Дневен хороскоп за 26 септември

admin
Овните се хипохондрични, Биковите страствени со Шкорпиите, Близнаците вртат нов лист, Лавовите откриваат тајни. Ова е хороскопот за периодот 26 септември. Овен Доколку се занимавате
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Доаѓа период на Вагите- ова се карактеристиките на луѓето родени во овој знак

admin
Вагите се личности родени во периодот меѓу 23 септември и 22 октомври, па така можеме да кажеме дека тие се вистински есенски знак. Со Вагите
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Дневен хороскоп за 25 септември

admin
Овните ги решаваат своите долгови, Биковите планираат, Близнаците се заљубени, Лавовите мислат на една личност, Девиците преговараат, Стрелците се враќаат на некоја личност од минатото.
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Хороскопски знаци со најголема шанса за успешен брак: Дали сте меѓу идеалните 5?

admin
Едно спроведено истражување покажало дека спојувањето на едни хороскопски знаци многу подобро одговараат од другит. Астролозите наведуваа дека за тоа постојат низа важни факторти, како
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Голем мeсечен хороскоп за Октомври – Многу пари за лавовите, биковите да бидат внимателни

admin
ОВЕН (21.03 – 20.04) Други луѓе и многу обврски поврзани со нив ве очекуваат во текот на овој месец. Оние со деца, ќе се занимаваат
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Дневен хороскоп за 21 септември: Лавовите се себични, Водолиите нервозни…

admin
Овните флертуваат, Биковите се уморни, Близнаците имаат поддршка, Лавовите се себични, Стрелците во кавга, а Водолиите нервозни. Ова е хороскопот за 21 септември. Овен Денеска