vesti24.mk

Category : ХОРОСКОП

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Животен хороскоп: Погледнете кои пријатни и непријатни ситуации ќе ве следат

admin
Секој хороскопски знак има своја низа проблеми и несреќи кои го следат. И покрај тоа што секој човек е различен, постојат одредени нешта со кои
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Љубов, искреност, желби и ризик: Ова е вашиот дневен хороскоп

admin
Дневен хороскоп за четврток (18.04.2019). ОВЕН Работа: Лошо сте расположени од обично и тоа може да предизвика одредени конфликти. Љубов: Вашиот партнер често менува расположение
ЗАБАВА ЗДРАВЈЕ ХОРОСКОП

Бикот го чека борба, Ракот треба да слабее, Водолиите ги чека среќа: Дневен хороскоп за 17-ти април

admin
Дневен хороскоп за среда, 17-ти април 2019-та година. ОВЕН Работа: Доколку имате желба да ја смените работата, денеска е можно да добиете добра прилика за
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Три хороскопски знаци на кои им е најтешко да ги преболат бившите

admin
Поранешните партнери оставаат трага во сечиј живот. Но, некои хороскопски знаци се склони на претерување во идеализацијата на бившите, па дури и ги споредуваат потенцијалните
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Ова се најневерните жени според хороскопот

admin
Уште еден тематски хороскоп на тема „неверство“, но елаборирано од малку поинаков аспект. Астролозите посочуваат дека одредени знаци од зодијакот се повеќе склони кон изневерување