vesti24.mk

Category : ХОРОСКОП

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Најборбените, најстраственитем најсилните – тие се најмоќните жени во хороскопот

admin
Откријте во кои хороскопски знаци се раѓаат најборбените, најстрасните и најсилните жени. Лав Таа е многу силна жена, која не дозволува лесно да ја носат...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Дневен хороскоп: Ракот да ужива во привилегиите, Овенот претерува во барањата

admin
Овен Иритирани сте од разни недоразбирања и изјави. Комуникациските проблеми со соработниците се сведоа на прашање на приоритет. Секој од вас сака подобра позиција, што...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

На сѐ наоѓаат маана: Ова се најголемите песимисти помеѓу хороскопските знаци

admin
Сигурно познавате луѓе кои се постојано негативни, секогаш негодуваат и никогаш не се задоволни. Ако станале на лева нога, овие „мрчатори“ постојано се караат и...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Полна месечина во Водолија настапува денес: Драма за Раковите, среќа за Вагите, успех за Девиците…

admin
Полната месечина во Водолија настапува на 15 август. Се случуваат важни трансформации па нешто морате да отфрлите од минатото за да можете да одите напред...