vesti24.mk

Category : ХОРОСКОП

ЗАБАВА ХОРОСКОП

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Бикот ќе ги совлада проблемите, стрелецот во изолација, рибата ќе донесе одлука…

admin
Што зборуваат ѕвездите за вашиот хороскопски знак? Еве што може да очекувате овој викенд. Овен Сè се одвива според планот, токму онака како што сте...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Во овие пет хороскопски знаци се раѓаат најпаметните луѓе

admin
На оваа златна петорка не ѝ е потребно дури ни друштво, бидејќи нивниот ум им е најдобар пријател. Изгледаат како многу мистериозни, но тоа е...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Дневен хороскоп за 04 октомври

admin
Овните се скромни, Биковите во љубовна мелодрама, Близнаците смирени, Раковите под стрес, Девиците ситничарат, Вагите се амбицизони, Стрелците под притисок, а Рибите во депресија. Ова...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Хороскопски знаци кои секогаш завршуваат со скршено срце

admin
Да оставиш или да бидеш оставен. Ваквите ситуации се неизбежни, а хороскопот овој пат ви открива кои знаци најчесто се оставани. Близнаци Друштвени, обожуваат запознавање...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Пари од сите страни, успех на работа, нови шанси: Овие хороскопски знаци ќе се збогатат во октомври

admin
БЛИЗНАЦИ На 13 октомври планетите може да донесат вложување на поголема енергија да ги задржите односите хармонични, или пак едноставно нервозни ситуации поради други луѓе....
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Дневен хороскоп за 02 октомври – еве кои знаци треба да внимаваат на финансиите

admin
Овните се фокусирани, Биковите се соочуваат со лоши аспекти, кај Близнаците цвета љубовта, Раковите се под стрес, Девиците трошат енергија без потреба, Стрелците се опуштени,...