vesti24.mk

Category : ЉУБОВ И СЕКС

ЉУБОВ И СЕКС

Комичарот е една година во врска со неа, а луѓето се згрозени: “Тоа што го правите е можеби законски, но е неморално”

Ferad Aruc
Дејн Кук, популарниот американски комичар има 46 години, но тоа не го спречува да биде во врска со девојка која е цели 27 години помлада
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Како да ја доведете жената до врвот?

admin
Сакате партнерката да ја доведете до врвно уживање, но не знаете како? Еве што треба да направите и кои грешки да ги избегнувате. Почнете полека
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Како да го поканите на состанок момчето кое ви се допаѓа?

admin
Во реалниот живот поканата за состанок може да биде навистина комплицирана. Сепак ова е смешно бидејќи е навистина лесно да го направите тоа. Но со појавата
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Заборавете на 69: Поза 77 за огромно задоволство (ФОТО)

admin
Оваа поза е совршена за мрзелив утрински секс, бидејќи не е потребно изведување на некоја особена акробација. Нејзината предност е во тоа што со само
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Предности на сексот наутро- зошто треба да го практикувате?

admin
Сексот ја забрзува циркулацијата, го намалува крвниот притисок, ја ублажува главоболката, ја подобрува самодовербата, го подобрува сонот, го јакне имунитетот и ги согорува калориите. Се
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Десет женски сексуални фантазии

admin
Фантазијата е моќна сексуална алатка која предизвикува голема возбуда и страст. Многу почесто слушаме за машките фантазии и за тоа што мажите посакуваат во кревет.
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Момче и две девојки голи во акција во паркиран автомобил: Кога се слушна пукање веднаш излегле

Ferad Aruc
Еден маж одлучи да се пошегува со момче кое во својот автомобил бил на задното седиште во присуство на две девојки, така што поставил петарди
ЖИВОТ ЉУБОВ И СЕКС

И се јавил на вереница на Скајп, но не ни помислувал дека ќе го види ова

Ferad Aruc
Сите знаеме дека не е лесно да се одржи врска на далечина. Повеќечасовните разговори преку Скајп за многу парови не се доволни да се одржи
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Жешки фотографии од Австралиски модел Џорџина Џентл

Ferad Aruc
Џорџина Џентл е австралиски модел и Инстаграм ѕвезда, која е родена на 14-ти септември 1995 година. Кога Џорџина се одлучила за кариера во светот на
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Бидете внимателни, момците муваат по правилото „3 секунди“

admin
Правилото три секунди, кое од секогаш важело за јадење храна која паднала на земја, сега е најнов тренд во забавувањето и се користи да опиште